o nás

CREATYP

působíme na jižní Moravě
od roku 2012

Jsme kreativní reklamní studio působící na jižní Moravě od roku 2012. Za tu dobu máme za sebou stovky projektů – každý byl jinak zajímavý – všechny ale spojuje osobní přístup. Ten považujeme za hlavní devízu spokojeného zákazníka a kvalitně odvedené práce.

Moc dobře si totiž uvědomujeme důležitost vašeho podnikání, kterému obětujete nejen svůj čas. Pomůžeme vám při startu podnikání a stejně tak rádi omladíme vaši značku.

Specializujeme se na grafické práce, a to od samé tvorby loga a vizuální identity společnosti až po zpracování propagačních materiálů.

Z vytvořených grafických materiálů vyrobíme v reklamní plachty, cedule, billboardy, polepy, světelné reklamy a další, co bude potřeba v exteriérové reklamě. Letáky, vizitky, firemní složky, katalogy a vlastně kompletní tiskoviny jsou naší denní rutinou.

Věnujeme se fotografování interiérů a exteriérů, produktových fotografií, natáčení firemních spotů, rozhovorů a akcí. Naše služby využívají také realitní makléři, pro které zpracováváme fotografie a video objektu či pozemku, ze kterého následně tvoříme reprezentativní video.

Vás i vaše zaměstnance oblečeme do kvalitního oblečení včetně firemní identity – vypadá to profi!

Vlastníme stovky fotek všech památek a krásných míst z celého Lednicko-valtického areálu, ze kterých tvoříme obrazy do vašeho podniku, penzionu či hotelu nebo firemních kanceláři.

Ruku v ruce s Moravou jdou vinaři, pro které tvoříme kompletní servis. Grafika a tisk etiket a bag in boxů, design propagačních materiálů, krabičky na lahve, expediční krabice, vývrtky, skleničky s logem, …

CO UMÍME

pomůžeme při startu vašeho podnikání
a stejně tak s citem omladíme fungující značku

zavolejte a zeptejte se

774 545 554

10

let

vytváříme reklamu
na jižní Moravě

150

+

firem a živnostníků
o které se staráme

1

mil.

letáků ročně vytiskneme našim zákazníkům

300

+

hodin záběrů natočíme na kamery a drony za rok